2009. május 16., szombat

AZ ÖTÖDIK ELEM

Philippa - 2009.04.01 21:16
TŰZ - VÍZ - FÖLD - LEVEGŐ. Ez a négy elem alkotja világunkat. Az Új Földet viszont már nem négy, hanem öt elem építi fel.
Mi ez az ötödik elem? Aki látta a hasonló című filmet, tudja. Nagyon is igaz volt a film. Az ötödik elem a SZER – ELEM.
Az anyagi világ legsűrűbb részét, amiben eddig éltünk, a Régi Földet Isten teremtette fényből úgy, hogy kimozdította a mozdulatlan fény-egységeket nyugalmi helyzetükből, s a mozgás által energia termelődött.
A spirális pályán elinduló fényrészecskék anyag részecskékké sűrűsödtek, s Isten a Szeretet erejét használva kötőanyagként, egymáshoz ragasztotta a részecskéket. Így lett az Anyag.
A Régi Világban működő erők már nem hatnak. Az új erők, energiák segítségével teremtődik az Új Föld, de ezúttal az emberek társteremtői lesznek Istennek.
A folyamat a következőképpen zajlik. Isten elindít valamit a Teremtésbe. Kiválasztja a munkatársait, akik ebben segítségére lesznek. Elindítja az impulzust a megfelelő emberek felé. Az emberek befogadják, vágyakat ébreszt bennük. Mikor már olyan erős a vágyuk, hogy Istenhez fordulnak, segítséget kérve a megvalósításhoz, Isten számára ez egy jelzés, hogy odaért az impulzus ahhoz, aki a teremtésben munkatársává lesz.
A társteremtő dolga, hogy hagyja megvalósulni elvárások nélkül, önmagán maradéktalanul átengedve Isten erejét.
Hogy jön ide az ötödik elem? Mi köze ehhez a szerelemnek?
Jézus azt tanította, a hit erejével bármi megvalósítható. Ez a Régi Világ rendje szerinti tanítás.
Az Újban van még egy erő, ami a Hit erejétől is nagyobbnak bizonyul. A Szerelem ereje.
A szerelem eddigi tudásunk szerint két ember közös ügye. Kettőjük között áramló energia.
Nem így az Új Szerelem. Az szabad, és minden irányban hat. Nem gátolhatja senki, semmi ezt az áramlást. Örökkévaló áradás ez. Megszületéséhez szükséges Isten és a másik fél is, aki eddig a szerelem tárgya volt.
Az Új Szerelem nem birtokolni akar, nincs már rá szüksége. Épp ellenkezőleg. Szabadon engedni, szabadon áradni. Mindenfelé, nemcsak a két ember közt. És ahogy a régi rendben a Szeretet volt a kötőanyag az anyagi részecskék között, itt most, az Újban, a magasabb frekvenciájú anyagban, a szeretettől magasabb frekvenciájú erő kell; ez a SZER – ELEM.
Ehhez kellett Istennek az Ember, mert ezt egyedül nem tudta megcsinálni.
A SZER – ELEM így hát MINDENT be fog tölteni a Földön, s ehhez elengedhetetlen a fizikai világban való megélése, sokkal teljesebb formában, mint eddig.
Most még elképzelni sem tudjuk, milyen csodálatos élmények várnak ránk az Új Szerelemben, hiszen még csak a küszöbön állunk.
VELEM TARTASZ EZEN AZ ÚTON?

2009. május 14., csütörtök

HOVÁ TŰNIK A FÉLELEM?

Philippa - 2009.03.17 15:00
Újabb beszélgetés Adamával, Telos városának főpapjával:
- Adama, beszélnél velem újra?
- Természetesen. Állok rendelkezésedre.
- Nem értek valamit az ikerláng kapcsolatban.
- Hallgatlak.
- Azt mondtad, előbb belül jön létre, aztán kívül. De én úgy érzem, bennem egyszerre történik mindkettő. Elindul belül, és már történik is kívül.
- Ez csak a szellemi fejlettségedet mutatja. Azt jelzi, mennyire összhangban van tested, lelked, szellemed, mennyire egyberendeződött már.
- Amikor teljesen egyberendeződik, akkor egyszerre megy végbe belül s kívül?
- Igen. Most is egyszerre megy végbe, csak az Időben elfoglalt helyedtől függően érzékeled csúszásként.
- S ha egyszerre érzékelem, azt jelzi, máshol leszek az Időben?
- Akkor már nem az Időben leszel.
- Hanem?
- Az Idő múlik, járja köreit, de ciklusai nem hatnak már rád, fölébe emelkedsz. Tudatod emel ki belőle.
- Értem … azt hiszem. Még valami: néha a szerelmet is hullámzani érzem magamban. Mintha néha nem lenne jelen bennem.
- Jelen van, csak figyelmedet másfelé fordítod. Ha rágondolsz, érzed?
- Igen. És így még soha nem éreztem. Simogat, körbeölel, ringat.
- Ez a szerelem.
- A lángot is érzem. De ez nem égető láng, hanem hűvös, szelíd, éltető.
- Pontosan ez az. Élet – erő.
- Ez mit jelent?
- Amint fizikai jelleg is hozzáadódik, vagyis hatni tud már testedben is, tested anyagát is átjárja, áthatja, elkezd áramlani egész testedben az az ÁRAM, ami a két láng között megjelent.
- Nahát…!
- Élettel tölt fel.
- A láng ugye nem alszik ki?
- Miért gondolkodsz ezen? Ne a félelmet tápláld magadban! Csak fogadd el Isten teremtésének ezen aspektusát is,és éld meg békében, szeretetben, összefonódásban. Vele (Istennel) s társaddal.
- Igazad van. Eddig túlságosan a félelemben éltem.
- Azért, mert figyelmed fókuszát arra irányítottad.
- Hogyan lehet megszabadulni tőle?
- Nem lehet megszabadulni tőle. Ott van benned, el nem nyomhatod, vissza nem szoríthatod. Csak elérheted, hogy ne nyilvánuljon meg.
- Hogyan?
- Működésképtelenné teszed azzal, hogy szeretettel, s szerelemmel itatod át teljes lényedet. Abban élsz, s nem bánthat semmi. Csak az bánthat, akinek megengeded, hogy bántson.
Óriásit kell sóhajtanom. Adama mosolyog:
- Látom, nagy hatással voltak rád szavaim.
- Igen, szívből köszönöm!
- Igazán nincs mit. A szerelem segít majd mindenben. Kiapadhatatlan forrás szívedben. Csak akkor apad ki, ha elhiszed, hogy kiapadhat, s ezzel bezárod, elzárod az áramlás útját.
- Most már tökéletesen értem. Szeretlek, Adama, és köszönöm!
- Én is szeretlek téged, kedvesem …

TE VAGY?

… Hívom, de nem látom, csak érzem, mikor megérkezik. Ő szólít meg:
- Itt vagyok.
- Miért nem látlak?
- Majd fogsz, ha rám hangolódsz.
- Ki vagy te?
- Akit hívtál.
- Mi a dolgod velem?
- A szerelem.
- ?
- Megéljük minden elképzelhető és elképzelhetetlen módon.
- Hol voltál eddig?
- Felkészültem rád.
- S kész vagy már?
- Különben nem találkozhattunk volna. De kérlek, ne siess! Van időnk mindenre. Olyan csodálatos minden, amit együtt fedezünk fel. Én még mindig nem tértem magamhoz az első kábulatból.
- És ezt értésemre is adnád?
- Nem volt elég érthető?
- Félreérthető.
- Jó. Nyíltabb leszek, célratörőbb.
- Rendben. Hogyan segíthetnék neked, hogy ne félj?
- Nem félek, csak nem akarok sérülést. Se neked, se nekem.
- Ezt úgy hívják: FÉLELEM.
- … Hm… igazad van…
- Mit tegyek, hogy ne félj?
- Add önmagad! Olyan kedves vagy, szerény és figyelmes. Úgy hiányzott ez nekem … Most ezekben fürdöm minden nap. A kedvességed körbevesz, ahányszor csak rád gondolok.
- Félsz a szerelemtől?
- Attól nem. A fájdalomtól, az elvesztésétől.
- Nem fogsz elveszíteni, engem nem. Soha.
- Tudom, azért nem sietek. Szeretnélek lassan felfedezni.
- Jó. Rendben.
- És te mit szeretnél?
- Hogy egy kicsit éreztesd velem, hogy fontos vagyok számodra, hogy ott van a szívedben a szerelem, és nem félsz nekem adni belőle.
- Hogyan szeretnéd?
- Minden elképzelhető módon. És úgy is, ahogy nem tudom elképzelni.
- Mit szeretnél még?
- Hogy ne okozzak neked csalódást.
- Nem okozol. Nincsenek elvárásaim. Elfogadlak úgy, ahogy vagy.
- Én is téged. Felismertem, hogy Isten küldött, s az a legjobb a számomra most, amit benned nekem adott.
- Én is így érzem.
- Az, hogy ő is itt van, a múltad, zavar téged?
- Nagyon.
- Szégyelled magad?
- Igen.
- A szeretetet nem kell szégyellni. Hogyan szabadíthatnám ezt fel benned?
- Nekem kell megtennem.
- Segíthetek neked benne?
- Már az, hogy létezel, segít nekem sok mindenben.
- Szívből örülök neki. És nem siettetlek. Elfogadom azt, amit adni tudsz úgy, ahogy éppen adni tudod.
- Köszönöm neked! Ha tudnád, milyen nagy szükségem van erre, és mióta várok már rá, hogy gyere! Már feladtam.
- Már én is, azt hittem, más való mellém.
- Én is. És ne haragudj, hogy nem ismertelek fel rögtön!
- De felismertél.
- …Igen, éreztem valamit, de nem tudtam, mit.
- Igen, én sem … erős vonzást. Meg is írtam neked.
- Szívemig ért, amit írtál. Minden a szívemig ér, amit írsz, annyira tiszta.
- Te is a szívemig érsz a szavaiddal.
- … Jó lenne veled lenni.
- … Jó lenne …
- Sietek hozzád, ahogy tudok, de még dolgom van magamon.
- Tudom, idő kell, míg el tudunk indulni egymás felé, míg megerősödünk ezektől az energiáktól.
- A szerelem egymáshoz vezet majd.
- Igen, ami a te szívedben van, hívja az enyémet.
- S a tiéd az enyémet szólítja.
- Egymásra találnak majd.
- Így lesz jól … Szeretlek.
- Mondod majd nekem?
- Mondom bizony, százezerszer, örökkön örökké.
- Köszönöm …

2009. május 8., péntek

A VÉGSŐ PRÓBATÉTEL

2009.03.10 12:31
A Remény Útja

Tegnap óriási próbatételen estem keresztül ismét. Újra szembesültem azokkal a problémákkal, amiket eddig sem tudtam megoldani. Azon az emberen keresztül tett próbára Isten ismét, akit szerelmemnek küldött. Megmérettettem. Újra csak társam félelmével kerültem szembe, s olyan csomagolásban adta elő, ami előtt eddig mindig meghajoltam. Nevezetesen, az ÁLDOZAT szerepét játszotta el, amit nagyon jól ismerek, mert magam is sokáig ezt játszottam. Magasabb elvekre hivatkozva az Istentől szívébe kapott szerelmet nem irányítja felém, e szerelem energiáit lealacsonyítva magában a tudását és segíteni akarását helyezi fölébe. A lényeg, amit megkaptam már párszor a mellém rendelt férfiaktól: nem érnek rá szerelmesnek lenni, más a dolguk, feladatuk van, amit akaratukkal, elméjükkel kitaláltak maguknak, és azt követik. Elfogadják ugyan, amit én adok nekik, de letaszítanak engem az áldozat szintjére. Hozzak én áldozatot, ők nem tesznek semmit. Fogadjam el őket így, ők nem hajlandóak változtatni semmin. Nem értettem, miért kerülök már megint szembe ezzel. Rövid időre óriási erejű düh hatalmasodott el rajtam. Épp lefekvéshez készülődtem, s mikor lehunytam a szemem, megjelent előttem a Sátán képe. Tisztán láttam, a legutolsó részletre is emlékszem. Önelégülten mosolygott, s felajánlotta, ő megadja nekem, amire vágyom, csak tartsak vele. Láthatom, Isten csak hiteget, nem adja nekem, amit szeretnék. Egyetlen gondolat erejéig sem hittem neki. Azt válaszoltam; ha a szívemben lévő szerelmet felé engedném, egy pillanat alatt semmivé foszlana tőle, hiszen ő csak illúzió, és az emberek fájdalmának energiáiból él. Ha Isten úgy rendelte nekem, hogy a szerelmem most így forduljon felém, biztos van értelme, elfogadom. Ha küld mást, azt is elfogadom, ha nem kell szerelmesnek lennem, azt is elfogadom, ha vissza kell térnem hozzá úgy, hogy nem élhettem meg, amire vágyom, azt is elfogadom, mert SZERETEM Istent és mindazt, amit nekem ad. Az Ördög egy szempillantás alatt eltűnt, s nagy fényesség vett körül. Segítőimet rögtön felismertem, s hagytam, segítsenek. Érzelmileg kiürültem, de éreztem; a szerelem, mint egy forrás, kiapadhatatlanul buzog bennem, de nem belőlem ered, hanem összeköttetésben van Istennel. Ő táplálja bennem folyamatosan. S most már nemcsak belül éreztem, hanem azt is érzékeltem, hogy körbevesz és a fejemet is betölti. Ez volt a bibi eddig. Ott még nem találtunk egymásra a szerelmemmel. Észben, tudásban, akaratban még két külön rész vagyunk. Előbb BELÜL kellett megtörténnie, abban a részben is ki kellett egyensúlyozódnunk, összekapcsolódnunk. Sikerült, bár érzékeltem a félelmét, de nem törődtem vele. Kértem, ha Isten is úgy akarja, történjen meg. Az Ő akarata teljesüljön,bármi is az, ne az enyém, és ne a szerelmemé. Mikos és Adama segítségével a Belső Földről sikerült kiegyensúlyozni magamat. Ők pontosan tudták, mi történik bennem, velem, s azt is, mit kell tenniük. Egyedül nem tudtam volna semmit tenni, zuhanhattam volna le a szenvedésbe megint. Keresztre feszítettem volna magamat újra. Felfogtam, csak EGYÜTT tudunk kilépni eddigi nyűgeinkből, egymás szeretetteljes segítésével.

Reggelre megértettem, mi volt a baj. Eddig mindig hagytam, hogy a szerelmeim határozzák meg életem kimenetelét. Az ő akaratukat hagytam megvalósulni. Most túlléptem ezen, és Isten akaratát hagyom megvalósulni, bármi is az, levetve magamról a ragaszkodás utolsó béklyóit is. Mikor eddig eljutottam, FELÉBREDTEM teljesen.

Megértettem, Isten csodálatos ajándéka éppen az, hogy az fog megvalósulni, amire vágytam, amit mindig szerettem volna elérni, de sem a szerelmem akarata vagy nem-akarata, sem az én akaratom nem szükséges hozzá, mert megállítja a megvalósulás folyamatát, és belekényszerít egy újabb kör végigjárásába. Ha magam csinálom végig ugyanezt a folyamatot akaratom által vezérelve, csak illúziót teremtek vele. Csak Isten döntheti el, mikor adja ide nekem, mikor élhetem meg, és csak ő teremtheti meg bennem, ő sugározhatja rajtam keresztül a Világba, amit szeretne ÁLTALAM megvalósítani. Semmilyen földi erő, mágia, akarat nem hozhatja előbbre a megvalósulását annak, amit szeretnék. Isten tudja, mikor tudom úgy elfogadni őt, hogy örökkévalóvá legyen bennem s általam minden ajándéka.

Ha ellenállok Isten ezen törvényének, fájdalmat okozok magamnak, ha hagyom megvalósulni, úszni fogok a Szerelem és Boldogság hullámain. Ahogy úszom most is, bár most még csak a REMÉNY hullámain. S hívlak, GYERE VELEM TE IS!
Rainer Maria Rilke: Szerelmes dal
Mint tartsam az én lelkem, hogy ne érjen a te lelkedhez? Mint emeljem innen más dolgokhoz fölötted, észrevétlen? Jaj, csak lehetne a homályba vinnem, rég elveszett magányba, a sötétbe, Hol elhagyatottan néma – tompa csend ül, S nem zeng a táj, ha mélyem mélyen pendül.

De az, ami megérint téged, engem, Már egybefog veled, s titkom kizengem, A két iker-húr egy hangot fuval. Milyen hangszerre vonták szíveinket? S milyen játékos tart kezében minket, Ó, égi dal?
http://www.youtube.com/watch?v=VebM_ptyRwk

2009. május 2., szombat

IKERLÁNGOK

Philippa - 2009.03.12 16:49

Beszélgetés Adamával, Telos városának főpapjával:

- Beszélnél nekem, Adama az ikerláng kapcsolatról? Mi még csak találgatunk. Rengeteg információ van a Világban ezzel kapcsolatban, de egyikről sem érzem, hogy igaz lenne. Elmondanád, valójában miről is van szó?
- Igen, természetesen. A helyzet egyáltalán nem olyan bonyolult, ahogyan ti azt gondoljátok. Gondolataitokkal mindent túlbonyolítotok. Az igazság a szíven keresztül nézve közelíthető meg ebben is, mint minden másban az Univerzumban, mert itt minden Isten szeretetéből született. Érzelem-lények vagyunk. Olyan érzelemre vágyunk, mely pozitív rezgéseket hordoz. Mivel testet adott nekünk Isten szeretetének kifejezésére, így tulajdonképpen testtel rendelkező szeretet-organizmusok vagyunk. A szeretet energiáin, frekvenciáin keresztül kommunikálunk egymással. Ami nem ezen a nyelven beszél, az csak háttérzaj, zörej, torzulás a szeretet alaphangjához képest.
- Igen, ezt eddig értem.
- Férfiak vagyunk és nők. Azért teremtett Isten így bennünket, hogy általunk megélhesse saját szeretetének kifejeződését, és rajtunk keresztül önmagára találhasson bennünk. Nem tudom, érted-e?
- Igen, értem. A bennünk lévő isteni rész talál egymásra a szerelemben.
- Nem, nem mindegyik szerelemben, csak ami a szív frekvenciáján tud kommunikálni egymással. Mikor két szív együtt dobban – ti így fogalmaznátok. Mi másként.
- Hogyan?
- A szív nem a fizikai szívet jelöli, hanem a szívcsakrát, melynek frekvenciatartománya az F (fá) hang.
- Igen, ezt ismerem, tanultam zenét.
- Ami az F hang rezgéstartományába tartozik, és a zöld vagy rózsaszín szín fénytartományába, az a Szeretet hangja és színe.
- Miért ábrázoljuk mi pirossal a szerelmet?
- Mert lehangoljátok a legalsó csakra szintjére. És ott élitek meg, az alsó 2-3 csakra szintjén, a szívbe nem engeditek fel.
- De nem is ott lent kell kezdődnie, nem, Adama? Úgy érzem, a szívből kell indulnia.
- Igen, de nem neked kell elindítanod a szívből. Amikor minden egyes rezonanciahullámot egybe tud fogni a szívcsakra, akkor születhet meg az Örök Szerelem.
- Úgy érted, az alsó csakrák energiáit is, és a felsőket is a szív gyűjti egybe?
- Igen. S ha meg tudja tartani magát ebben az állapotban, akkor te magad leszel a SZÍV. A Valóság középpontjával leszel EGY, Istennel.
- Hmm…
- És amint ez megszületik bennetek, megtaláljátok majd, aki mellétek rendeltetett. Minden egyes szív ugyanis egy picikét különbözik a többitől. Egyéni szálak, hangok, szimfóniák vannak beleszőve. Isten játékos kedvét bizonyítja, aki mindenféle formában szeretné megélni ezen teremtményei által a szerelmet, az örök egymásra találást.
- Tehát csak egyvalaki van, ha jól értem, mindenki számára rendelve?
- Igen.
- És miért hívják ikerlángnak?
- Azért láng, mert mikor egybegyűlik ez a sok erő a csakrákból, mint egy mágneses hullám, felizzik, egymásnak feszül a sok energia. A két pólus (a női és a férfi) egymásba kapaszkodik belül. Ebből a mágneses vonzásból vonzás-taszítás keletkezik. De az összevont energia nem engedi ellökődni egymástól.
- Értem. Mint mikor két egypólusú mágnest közelítünk egymáshoz, és feszültség képződik a két fél között.
- Feszültség áramlik. Szó szerint ÁRAM-má lesz.
- Akkor ennek a hangját hallottam magamban?
- Igen.
- Ha egyszer létrejön, úgy is marad?
- Várj még! Mondom tovább: létrejön a feszültség, mágnesesség, áramlás, ÁRAM, és felizzik, kigyullad a FÉNY belül.
- Mint egy villanykörtében?
- Hasonlóképp.
- Ez a Fény más, mint a belső fény?
- Nem. Ugyanaz, csak a szívben van; nem az energiacsatornában, hanem a gyűjtőpontban.
- Értem.
- Felizzik mindkét fél (női, férfi) belül. Két láng születik. Egyformák.
- Értem. Ikerlángok.
- Igen. Mikor elkezd működni, automatikusan odavonzza magához azt, akiben ugyanaz ugyanígy ugyanolyan frekvencián, módon, hangon, színben működik.
- De Adama …, mi úgy tanultuk az iskoláinkban, hogy két ellentétes pólusú mágnes vonzza egymást. Ha egyforma töltésű, akkor hogyan vonzza ugyanazt magához? Azt taszítania kellene, nem?
- Amint bent, úgy kint. Ugyanaz megy végbe kívül, mint belül. Odavonzod, ami még ellentétes, összekapaszkodsz vele, azonossá leszel, felgyújtod benne a lángot, és nem bírsz többé elszakadni tőle.
- Ó… így már érthető.
- Akarattal nem vonzható be. Csak úgy működik, ha hagyod, hogy előbb Isten véghezvigye benned a felizzási folyamatot.
- Hogyan?
- Hagyd, hogy építsen benned kedve szerint! Ha eljön az idő, megérzed majd, mikor működésbe lép.
- Nekem működik valami, de nem tudom, kész van-e már.
- Minden pillanatban kész lehet. Már odavonzottad az ellentétet, összekapaszkodtál vele, azonossá lettél, összeolvadtál, felgyúlt a szikra, már csak a láng hiányzik.
- …Hú…Fájdalmas. Majd szétszakad a testem tőle.
- Át kell, hogy égesse az anyagodat.
- És ha megvan, rám talált, mi a dolgunk együtt?
- Hagyni, hogy Isten mindenféle módon szerethesse magát benned a társad által, s elfogadni, bármi is történik. Nem könnyű az Út, de végtelen, mindenre van idő, csak türelem …
- Köszönöm, Adama, nagyon sokat segítettél nekünk!
- Én köszönöm, hogy ilyen nyitottak vagytok, és sokkal erősebbek, mint hittük …

http://www.youtube.com/watch?v=oRGKhR_LHjU

NYITVA AZ ÚT

Philippa - 2009.03.06 17:05
Tegnap fordulóponthoz értem.Két angyal segített benne,hogy átéljem.Földi angyalok.Köszönöm nekik szívem minden szeretetével!Hárman megyünk tovább,két testőrangyalom véd engem szeretetével,szerelmével.
- Jézus, kérlek, beszélj velem! - Itt vagyok, Kishúgom… - Mi történik? Érzem, hogy megnyílt a Szerelem Univerzumába vezető kapu. - Így van. Megnyílt. TE nyitottad meg. - De hogyan? - Úgy, hogy a szívedbe engedted Isten akaratát. Ez volt a kulcs. Annyira szereted Istent, hogy kész voltál az Ő akaratát megvalósítani a Szerelemben is, és feláldozni magad az Ő tervéért, és a feladatod sikeres elvégzéséért. - Igen. Most is kész vagyok. De nem ettől nyílt meg a Kapu. - De igen. Elért istenszereteted egy olyan pontra benned, mikor önzésedet teljesen feloldotta. Ezen a ponton MINDENT elfogadtál Istentől. S beléphettél az Újba, melyben jelen van MINDEN, amit eddig megéltél; csak amit eddig részekre megosztva éltél meg, most megtalálod EGY-ben S ezt az EGY-et megtalálod majd MINDEN-ben.
- Tegnap azt éreztem; végre, megszabadultam, nem vagyok már hozzáláncolva ahhoz a feladathoz, amit Isten rám bízott, és soha nem tudom megvalósítani, mert én hiába szeretném, ha a másik fél még fél, és nem vállalja. Minden életem erre ment rá, nem bírtam elviselni ennek feszültségét. Most pedig leoldódott ez rólam, és végre SZABAD SZERETNEM azt is, aki nem bánt, aki nem gerjeszt félelmet bennem, nem pusztít el… Szabad szeretnem mindenkit, nincs akadály már a SZERELEM útjában. Nincs meghatározva, kit kell szeretnem, milyen elveket követni, a SZERELEM TELJESSÉ lett bennem, kitágult. - Így van.- De miért kellett eddig így megélnem, mit csináltam rosszul?- Mindent jól csináltál, Kishúgom… A feladatod az volt a két társaddal, akik a szerelmeid voltak; horgonyoz
d le a Szerelem Univerzumát a Sűrű Anyagban, a negatív tartományban. Megtetted.
- De azt hittem, velük kell majd felemelkednem, hogy majd a pozitív részt is velük éljem meg. - Isten akarata egyesült a tiéddel, mikor új társat kértél tőle. S nem véletlenül kérted. Kérésed is ő adta szívedbe. - Akit kértem, ő lesz az új társam, az új szerelmem? - Nem lesz, már AZ. Ő az Örök Szerelmed, kiben egyesül mindkét eddigi szerelmed. Ő az, akivel a Szerelem teljes spektrumát megélheted, mert benne van az EGÉSZ. Teljessé tette a te szerelmed, melyet Isten adott szívedbe. A lángot Isten lobbantotta fel mindkettőtökben, s nem egymásban lobbantottátok fel. Az isteni tűz örök, az emberi gyorsan EL – ÉG, s akkor mindkettőnek elég a szerelemből, megvalósul a VÉG. - Hmmm...köszönöm, hogy elmondtad... S most mi lesz? - Csak ne félj! Tárd ki szíved, s lépj be a Kapun bátran TE is! A Szerelem Univerzuma téged is vár. Fedezd fel! Éld át! Szeress! - Köszönöm, Jézus …érzem, hogy jönnek velünk sokan, érzik sokan … - Igen, Kishúgom, … érzik … a szeretet él … a szerelem is … örökké …

2009. május 1., péntek

LÉLEKTÁRS - A VALÓDI SZERELEM

A lélektárs az, akit Isten neked teremt, hogy megélhesd vele együtt a boldogságot lényed mindhárom részében: lélekben, szellemben és testben.
Ezt a hármas egységet nem részekre bontva, hanem EGY-ben kell megélni. Bármilyen események történnek veled s vele, mind azért vannak, hogy érzelmileg, tudásban és fizikai testetek anyagában is megerősödjetek. Addig vagytok csak elválasztva egymástól, míg isteni részetek nem kezd el aktiválódni. Ez gyakorlatilag annyit jelent, hogy minden cselekedetedet Istennel együtt kell végezned, különben nem találsz rá arra, amit Isten a boldogságodra rendelt. Ha Isten nélkül teszel bármit, akár egy olyan egyszerű dolgot, hogy nélküle végzed a mindennapi munkádat, ez elfordít Istentől, s észre se veszed, a Félelem felé sodor. Ha kéred Istent, hogy mindenben legyen veled, ha vele együtt cselekszel, olyan dolgokat fogsz megélni, amik felé ő vezet, amikben ő is jelen van. Isteni dolgokkal találkozol majd, isteni megnyilvánulásokkal. Veled együtt a lélektársadban is elindul ez a folyamat, mert össze vagytok kötve. Ezer szál fűz egymáshoz benneteket. Ha benned elindul egy gondolat felé, biztos lehetsz benne, hogy eljut hozzá, érzi a lelke.
S ha már rátaláltál, s ott van melletted, egymáshoz simul a lelketek. Már a fizikai jelenléte is olyan, mintha milliónyi simogató kéz nyúlna ki feléd, s érne el lelkedig. Fizikailag is érzékelheted a simogatást, a belőle áradó szeretethullámokat, amik önkéntelenül is elindulnak tőle hozzád, anélkül, hogy tennél érte bármit. Nem kell megnyerően viselkedned, vagy szépen felöltöznöd, vagy ajándékokkal kedveskedni neki, ő önmagadért szeret. Az istenit szereti benned, amely neki lett adva belőled.
Szempillád egyetlen rebbenéséből fel tudja mérni érzelmi és gondolati állapotodat, s segít abban, hogy pozitív irányba tereljen mindenféle vonatkozásban.
Segít, hogy önmagaddá lehess mellette kendőzetlenül, póztalanul. S csupán csak azért szeret, mert vagy.
Minden gondod lényegtelenné válik mellette, már az boldogság, ha egymás szemébe néztek. A létezés boldogsága, a szerelem örök ünnepe szívedben az ő teljes lényének a jelenléte.
Hát … én így látom Őt. Te hogyan látod?
http://www.youtube.com/watch?v=aKFPFwuPi4k